Login:
Password:

Forgot password? Register

Article

Husar_Smierci


Redactor

6


9
Sytacja w Polsce (Political)
Posted 2 months ago by
Husar_Smierci    
Report


Pare dni temu Matriks został prezydentem. Miałem nadzieję, że te wybory wyłonią w miarę dobrego prezydenta, jednak sie myliłem.. bo niestety nic nie zsotało zrobione ze storny prezdyneta (chyba, ze o czymś nie wiem), tym bardziej, ze jesteśmy w stanie wojny z Bułgarią! Która chce sie stac najlepszym, największym państwem na lunie!

Przestałem zajmować sie Poland Orgiem, w związku z utratą władzy, ale w obecnej sytuacji robię nielegalną rebelię! W sejmie zaproponował już impriczment, a pozniej zaproponuje swoją kandydaturę. Mam nadzieję, ze zostane poparty przez członków sejmu!

Kolejna rzecz, nie wchodziłem zbytnio na Poland Orga, ale zdazylem zauwazyc, ze no nie działo sie tma nic, podczas mojej nieobecności.. dlatego:
a) reaktywujemy firmy Poland Orga; jest możliwość ponownego zatrudnienia, ew. zawsze Poland Org czeka na kolejnych nowych chętnych pracowników. Postaram sie w miare szybko wypłacić zaległe pensje dla pracowników.
b) kontynujemy prace nad grupą bojową; przypominam wpisowe 5G i apeluje o wpłacenie 5g tych osób, które jeszcze nie zapłaciły
c) WPROWADZAMY DOFY
Jest to dosć ryzykowna koncepcja, nawet bardzo... moze bardzo uszczuplić finanse Poland Orga, dlatego nie przyzwyczajmy sie do stałych dofów.. Dofy będą wydawane albo dopóki Poland Org będzie miał fundusze na to ( przy tym bardzo liczę na Jazeona, na te 1000G, bez których dofy nie będą możliwe ), albo dopóki nie odzyskamy całego kraju! Dofy będą udzielna tylko (albo i aż) na BROŃ. Chlebki i prezenty kupujemy sobie sami. Ważna rzecz, jeśli sie kapnę, że komuś dajemy dofy, a ta osoba sprzeda je na rynku, albo wyda na inne bitwy, to juz NIGDY NIE OTRZYMA DOFA.

Jeszcze raz przypominam WYWALAMY BUŁGARÓW Z KRAJU I OCZYWIŚCIE RUMUNÓW!!!


Postaram sie także zawrzeć sojusz z państwami, które są/zostały podbite przez Bułgarię ( z wyjątkiem Ukrainy)

Liczę, że 11 listopada cała Polska będzie wyzwolona spod władzy obcych państw.

Bardzo proszę o dzieleniu sie swoimi pomysłami na ePolskę.

--------------------------------------

Nie wiem, czy będe dobrym prezydentem, czy przeze mnie, kraj nie popadnie w ruinę, ale dołożę wszelkich starań aby sie tka nie stało, aby Polska odzyskała wszystkie swoje ziemię, a nawet podbiła inne tereny. Nie mam zbytnio dużo czasu, dlatego tym bardziej proszę Was o pomoc. Sam nic nie jestem w stanie zrobić.


Comments (3)
10-11-2018 22:56:30
(2 months ago)


Czekam na wypłatę. Dług Orga rośnie każdego dnia. Ostatnia rzecz jakiej się spodziewałem zatrudniając się w firmie Orga, że będą kłopoty z wypłatą wynagrodzeń. Ale.... Husar obiecuje, więc to tylko kwestia czasu (tak się łudzę).

08-11-2018 21:26:39
(2 months ago)


Napisałem do nowego CP PW z zapytaniem, czy już ma passy do Poland Org, ale nie odpisał.
Moja oferta jest wciąż aktualna, ale jak się wyklaruje sytuacja z CP.

08-11-2018 16:50:46
(2 months ago)


Lord traitorNew comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Primera | Secura | Suna | Alpha | Luna
Play on